SEPTANAZAL PRO DĚTI 0,5MG/ML+50MG/ML nosní podání sprej, roztok 1X10ML

Kód: 0195151
101 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.06.2024
Možnosti doručení
Léčivý přípravek Septanazal nosní sprej obsahuje léčivou látku xylometazolini hydrochloridum a dexpanthenolum. Je indikován ke snížení otoku nosní sliznice při rýmě, k úlevě při vasomotorické rhinitidě, po operacích nosu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SEPTANAZAL PRO DĚTI 0,5MG/ML+50MG/ML nosní podání sprej, roztok 1X10ML

Nosní sprej Septanazal pro děti rychle stahuje cévy v nosní sliznici a snižuje otok nosní sliznice a sekreci sliznic. Tímto způsobem snižuje pocit ucpaného nosu. Přípravek podporuje hojení a chrání nosní sliznici. Používá se ke snížení otoku nosní sliznice při zánětu nosní sliznice (rýmě), jako podpůrná léčba při hojení slizničních lézí (poškození sliznice), k úlevě při nealergickém zánětu nosní sliznice a k léčbě zhoršeného nosního dýchání po operacích nosu.

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka pro děti ve věku od 2 do 6 let je jedno vstříknutí do každé nosní dírky až třikrát denně podle potřeby. Dávkování závisí na individuální citlivosti a na klinické účinnosti. Neužívejte tento léčivý přípravek déle než 7 dní.

Složení

Výrobek obsahuje léčivé látky xylometazolin-hydrochlorid a dexpanthenol. Dalšími složkami jsou dihydrogenfosforečnan draselný, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, čištěná voda.

Kontraindikace

Neužívejte přípravek Septanazal pro děti, jestliže je Vaše dítě alergické na xylometazolin-hydrochlorid, dexpanthenol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Tento léčivý přípravek nesmí být používán u dětí mladších 2 let.

Příbalový leták SEPTANAZAL PRO DĚTI 0,5MG/ML+50MG/ML nosní podání sprej, roztok 1X10ML

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Doplňkové parametry

Kategorie: Léky na rýmu
Hmotnost: 0.25 kg
Typ přípravku: Léčivý přípravek
SUKL kód: 0195151
ATC skupina: R01AB06
Farmakoterapeutická skupina: Sympatomimetika, kombinace kromě kortikosteriodů - Xylometazolin
EAN: 3838989630638

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz