SEDALIA sirup 1X200ML

Kód: 0047750
235 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení
SEDALIA je homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. Čtěte pozorně příbalový leták.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SEDALIA sirup 1X200ML

SEDALIA je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě nezávažných úzkostných stavů, jako je nervozita, neklid a podrážděnost, a lehkých poruch spánku u dětí od 1 roku.

Pokud se do 7 dnů Vaše dítě nebude cítit lépe nebo pokud se mu přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Tento přípravek je určen pro děti starší 1 roku. Nepodávejte dětem mladším 2,5 let bez porady s lékařem.

Prosím, vezměte na vědomí, že za neklidem a/nebo nervozitou u dětí se mohou skrývat některá závažnější onemocnění či stavy. Pokud máte jakékoli pochybnosti o příčině těchto obtíží, kontaktujte lékaře.

Balení obsahuje 200 ml.

Dávkování a způsob užití

Vždy podávejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. 

Děti od 1 roku: 5 ml sirupu ráno a večer. Pro odměření uvedené dávky použijte přiloženou odměrku. Množství v ml je uvedeno na odměrce. Po každém použití je třeba odměrku vymýt a usušit.

Děti od 1 roku do 2,5 let mají užívat tento léčivý přípravek pouze po předchozí poradě s lékařem pro zajištění včasné diagnózy v případě závažnějších zdravotních problémů.

Délka léčbyLéčba nemá přesáhnout 10 dní. Jakmile příznaky odezní, ukončete podávání přípravku. Pokud se do 7 dnů příznaky nezlepší nebo pokud se zhorší, poraďte se s lékařem.

Způsob podáníPerorální podání. 

Složení

100 g sirupu obsahuje:

Chamomilla recutita 9 CH................1,5 gGelsemium 9 CH..............................1,5 gHyoscyamus niger 9 CH...................1,5 gKalium bromatum 9 CH ....................1,5 gPassiflora incarnata 3 DH..................1,5 gDatura stramonium 9 CH................... 1,5 g

Pomocnými látkami jsou: sacharóza, ethanol 96%, kyselina benzoová, karamel a čištěná voda.

Kontraindikace

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Neužívejte v případě hypersenzitivity na léčivé látky nebo na kteroukoli pomocnou látku.

Tento léčivý přípravek obsahuje sacharózu. Dávka 5 ml sirupu obsahuje 3,9 g sacharózy. Pacienti se vzácnými dědičnými problémy s intolerancí fruktózy, malabsorpcí glukózy a galaktózy nebo se sacharázo-izomaltázovou deficiencí nemají tento přípravek užívat.

Tento léčivý přípravek obsahuje alkohol. Dávka 5 ml obsahuje 15 mg alkoholu, což odpovídá 0,4 % (V/V). Množství alkoholu v jedné dávce tohoto přípravku odpovídá méně než 1 ml piva nebo vína. Takto malé množství alkoholu nemá žádné znatelné účinky.

Tento léčivý přípravek obsahuje 5,5 mg kyseliny benzoové v jedné dávce (5 ml), což odpovídá 1,11 mg/ml. Zvýšení hladiny bilirubinu v krvi po jeho uvolnění z albuminu může zesílit novorozenecký ikterus, který se může vyvinout do kernikteru (ložiska nekonjugovaného bilirubinu v mozkové tkáni).

Příbalový leták SEDALIA sirup 1X200ML

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Doplňkové parametry

Kategorie: Léky na deprese a stres
Typ přípravku: Léčivý přípravek
SUKL kód: 0047750
ATC skupina: V12
Farmakoterapeutická skupina: Různé přípravky - Homeopatika (česká ATC skupina)
EAN: 3352712002931

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz