PIRABENE 1200MG potahované tablety 60

Kód: 0081600
224 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení
Léčivá látka přípravku, piracetam, přímým působením na mozkové buňky zlepšuje schopnost učení, paměť, bdělost a vědomí, a to jak u zdravých lidí, tak i u nemocných s poruchami funkce mozku z různých příčin. Zlepšuje prokrvení mozku. Čtěte pozorně příbalo

Detailní informace

Detailní popis produktu

PIRABENE 1200MG potahované tablety 60

Pirabene obsahuje léčivou látku piracetam. Tato látka příznivě ovlivňuje funkci mozkových buněk v oblasti učení a paměti, bdělosti a vědomí. U pacientů s nedostatečnými funkcemi centrálního nervového systému zvyšuje krátkodobé i dlouhodobé podávání piracetamu bdělost a zlepšuje poznávací schopnosti. Pirabene může být podáván dospělým, dospívajícím a dětem od 8 let. Dětem se srpkovitou anemií může být podáván od 3 let.

Dávkování a způsob užití

Užívají se 1-2 tablety 2x denně. Neužívejte více než 4 tablety za den. Tablety se polykají celé nebo rozpůlené, bez rozkousání a zapíjejí se sklenicí vody.

Složení

Léčivá látka Piracetamum 1200 mg v 1 potahované tabletě. Pomocné látky kopovidon, koloidní bezvodý oxid křemičitý, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát, mastek, hypromelosa, makrogol 6000, polyakrylátová disperze 30%, oxid titaničitý, žlutý oxid železitý (E172).

Kontraindikace

Pirabene nemá být v průběhu těhotenství užíván, pokud to není nezbytně nutné. Nemají ho užívat kojící ženy.Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Příbalový leták PIRABENE 1200MG potahované tablety 60

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Doplňkové parametry

Kategorie: Léky na paměť
Typ přípravku: Léčivý přípravek
SUKL kód: 0081600
ATC skupina: N06BX03
Farmakoterapeutická skupina: Jiná psychostimulancia a nootropika - Piracetam
EAN: 4030096103893

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz