NYDA plus proti vším a hnidám 100ml

Kód: 3631968
491 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.07.2024
Možnosti doručení
Přípravek NYDA plus je určen k ošetření vlasové pokožky hlavy v případě napadení vší dětskou (pediculosis capitis). Používá-li se NYDA plus podle pokynů, je účinná také proti nymfám (larvy) a vajíčkům (hnidy).

Detailní informace

Detailní popis produktu

NYDA plus proti vším a hnidám 100ml

NYDA plus je zdravotnický prostředek určený k ošetření vlasové pokožky hlavy v případě napadení vší dětskou (pediculosis capitis). Používá-li se podle pokynů, je účinný také proti nymfám (larvy) a vajíčkům (hnidy). NYDA plus neobsahuje škodlivé insekticidy. Roztok se dostane postupně hluboko do dýchacího systému vší, nymf a vajíček (hnid), což vede k jejich zadušení. S ohledem na fyzikální mechanismus účinku není další rezistence (odolnost) vší možná. Bezprostředně po provedení první aplikace už neexistuje riziko nákazy. Díky obsahu speciálních složek usnadňuje rozčesání i dlouhých vlasů.

Určeno pro husté a dlouhé vlasy, dále také pro suché vlasy. Obsahuje inovativní aplikátor. Není třeba ošetření opakovat, po ošetření stačí vlasy umýt běžným šamponem (nemastí). Každé balení obsahuje hřeben.

Velikost balení je 100 ml.

Dávkování a způsob užití

1. Aplikujte NYDA plus s nasazeným aplikátorem. Aplikujte přípravek NYDA plus na suché vlasy tak, že vezmete lahvičku a umístíte aplikátor mírně šikmo ve středové oblasti vlasové linie. Opatrně posunujte aplikátor po vlasech směrem dolů. Tip: při aplikaci v oblasti čela a spánků se doporučuje zaklonit hlavu, zabráníte tak kontaktu s očima. Opakujte postup dokud nebudou NYDA plus ošetřeny všechny vlasy. Spotřebované množství NYDA plus závisí na délce a hustotě vlasů. Dlouhé a husté vlasy ošetřete tak, že je rozdělíte na prameny.

2. Vmasírujte NYDA plus do vlasů a nechte působit po dobu 1 hodiny. Důkladně vmasírujte roztok do vlasů až dokud nebudou vlasy kompletně navlhčené.Pro zajištění optimálního účinku přípravku je třeba, aby všechny vši, nymfy a hnidy přišly do kontaktu s roztokem NYDA plus.

3. Po 1 hodině učešte pečlivě vlasy hřebenem na vši. Po 1 hodině od aplikace NYDA plus lze začít vlasy opatrně vyčesávat speciálním hřebenem na odumřelé vši. Držte hřeben potištěnou stranou směrem k hlavě. Rozdělte vlasy do několika sekcí a každou sekci rozdělte dále na jemné prameny. Každý pramen vyčesávejte jednotlivě, začněte co nejblíže u hlavy a postupujte dolů ke konečkům. Oddělte (např. pinetou) ošetřené prameny vlasů a před dalším pokračováním očistěte hřeben papírovým ubrouskem. Důležité: Ujistěte se, že držíte hřeben správnou stranou směrem k hlavě.

4. Umyjte vlasy běžným šamponem. Po vyčesání vymyjte NYDA plus běžným šamponem. Jakékoliv zbytky roztoku, které by mohly zůstat po prvním umytí ve vlasech, lze snadno odstranit druhým mytím.

5. Vlasy znovu zkontrolujte po 8-10 dnech. V případě potřeby je třeba aplikaci opakovat podle uvedeného návodu. Ošetření přípravkem NYDA plus je bezpečné a může se opakovat tak často, jak je potřeba.

Složení

Přípravek obsahuje Dimeticone (92 %), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem a jojobový vosk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravotnické potřeby
Hmotnost: 0.25 kg
Typ přípravku: ostatní sortiment
SUKL kód:
ATC skupina:
Farmakoterapeutická skupina:
EAN: 4029125084500

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz