NAVELA 1,5MG neobalené tablety 1

Kód: 0189496
488 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
14.06.2024
Možnosti doručení
Přípravek Navela je nouzová antikoncepce, kterou lze použít do 72 hodin (3 dnů) po nechráněném pohlavním styku nebo po selhání Vaší obvyklé metody antikoncepce. Čtěte pozorně příbalový leták.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NAVELA 1,5MG neobalené tablety 1

Přípravek Navela je nouzová antikoncepce, kterou lze použít do 72 hodin (3 dnů) po nechráněném pohlavním styku nebo po selhání Vaší obvyklé metody antikoncepce. Přípravek Navela obsahuje syntetickou léčivou látku podobnou hormonu, která se jmenuje levonorgestrel. Zabraňuje početí asi 85% očekávaných těhotenství, pokud ho použijete do 72 hodin po nechráněném pohlavním styku. Nezabrání vzniku těhotenství v každém případě a je účinnější, pokud ho použijete co nejdříve po nechráněném pohlavním styku. Je lepší ho užít do 12 hodin, než čekat do třetího dne.

Přípravek Navela působí pravděpodobně tak, že zabraňuje uvolnění vajíčka z vaječníku, zabraňuje spermiím v oplodnění jakéhokoli vajíčka, které již mohlo být uvolněno nebo zabraňuje zahnízdění již oplodněného vajíčka v děloze.

Přípravek Navela může zabránit otěhotnění jen v případě, pokud ho užijete do 72 hodin po nechráněném pohlavním styku. Nepůsobí, pokud již těhotná jste. Tato tabletka je určena pouze pro nouzovou kontracepci, nesmí nahradit některou metodu pravidelné kontracepce, protože je méně účinná.

Balení obsahuje 1 tabletu.

Dávkování a způsob užití

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistá, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Tabletu užijte co nejdříve, nejlépe do 12 hodin, ale ne později než do 72 hodin (3 dnů) po nechráněném pohlavním styku. Užití tablety neodkládejte. Tableta je tím účinnější, čím dříve od nechráněného pohlavního styku ji užijete. Může Vás ochránit před otěhotněním jen tehdy, pokud ji užijete do 72 hodin po nechráněném pohlavním styku.

Složení

Jedna tableta Navela obsahuje hlavní složku: Levonorgestrelum 1,5 mg.

Pomocné látky: Mikrokrystalická celulóza, Monohydrát laktózy, Poloxamer 188, Sodná sůl kroskaramelózy, Magnesium-stearát.

Kontraindikace

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Příbalový leták NAVELA 1,5MG neobalené tablety 1

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Doplňkové parametry

Kategorie: Antikoncepce
Hmotnost: 5 kg
Typ přípravku: Léčivý přípravek
SUKL kód: 0189496
ATC skupina: G03AD01
Farmakoterapeutická skupina: Nouzová kontraceptiva - Levonorgestrel
EAN: 8594175410280

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz