KINEDRYL TBL 10

Kód: 0017996
137 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
14.06.2024
Možnosti doručení
Přípravek se používá k předcházení a léčbě nevolnosti při cestování dopravními prostředky. Na doporučení lékaře při nevolnostech nejrůznějšího původu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KINEDRYL TBL 10

Přípravek Kinedryl se používá bez doporučení lékaře k předcházení a léčbě nevolnosti a zvracení při cestování dopravními prostředky (auto, vlak, letadlo, loď). Na doporučení lékaře lze přípravek použít také při nevolnostech a závratích nejrůznějšího původu (při Meniérově nemoci). Používá se také při léčbě nevolnosti způsobené poruchou vestibulárního aparátu (rovnovážného ústrojí).

Balení obsahuje 10 tablet.

Dávkování a způsob užití

Dospělí 1 tableta 60 minut před začátkem cesty. Při dlouhotrvajícím cestování stačí podávat 1/2 až 1 tabletu v intervalu 2 až 3 hodin. V terapii akutně vzniklé kinetózy se užívají 2 tablety jednorázově, při nedostatečném účinku potom v intervalech 30 minut 1/2 až 1 tabletu až po maximálně 4 tablety. Při náhlém zvracení je účelnější počáteční dávku 2 tablet nepodat najednou, ale rozdělenou do 4 dávek v intervalu několika minut.

Děti od 2 let a dospívající do 15 let Dětem ve věku 2 - 6 let se podává 1/4 tablety. Dětem ve věku 6 - 15 let se podává 1/4 - 1/2 tablety. První dávka se užije 60 minut před začátkem cesty, při dlouhotrvajícím cestování se může podání dvakrát zopakovat v intervalu 2 - 3 hodin.

Složení

Léčivými látkami jsou moxastini teoclas a coffenium anhydricum. Jedna tableta obsahuje moxastini teoclas 25 mg a coffenium anhydricum 30 mg.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, mastek a kalcium-stearát.

Kontraindikace

Pozorně čtěte příbalový leták!

Nevhodné pro děti do 2 let. Přípravek Kinedryl nesmí být používaný v těhotenství a během kojení.Neužívejte přípravek Kinedryl jestliže jste alergický(á) na moxastin teoklát nebo kofein nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Nepodávejte ve všech případech, kde je nežádoucí únava a ospalost.

Příbalový leták KINEDRYL TBL 10

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Doplňkové parametry

Kategorie: Léky proti zvracení a nevolnosti od žaludku
Hmotnost: 5 kg
Typ přípravku: Léčivý přípravek
SUKL kód: 0017996
ATC skupina: A04AD
Farmakoterapeutická skupina: Antiemetika - Jiná antiemetika
EAN: 8595014730163

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz