HIDRASEC 100MG tvrdé tobolky 10

Kód: 0192699
219 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.07.2024
Možnosti doručení
Hidrasec tvrdé tobolky 100mg je léčivý přípravek určený k léčbě průjmu. Hidrasec je určen k léčbě příznaků akutního (náhle vzniklého) průjmu u dospělých v případech, kdy nemůže být léčena příčina průjmu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HIDRASEC 100MG tvrdé tobolky 10

Hidrasec je léčivý přípravek určený k léčbě průjmu. Hidrasec je určen k léčbě příznaků akutního (náhle vzniklého) průjmu u dospělých v případech, kdy nemůže být léčena příčina průjmu. Racekadotril může být podáván jako doplňková léčba i v případech, kdy léčba příčiny je možná.

Balení obsahuje 6 tvrdých tobolek.

Dávkování a způsob užití

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Obvyklá dávka je jedna tobolka třikrát denně. Tobolky se při polykání zapíjejí sklenicí vody. Hidrasec by měl být užíván přednostně před hlavními jídly, ale na začátku léčby si můžete vzít jednu tobolku přípravku Hidrasec v jakoukoli denní dobu.

Pokud se do 2 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Váš lékař Vám řekne, jak dlouho bude Vaše léčba přípravkem Hidrasec trvat. Léčba by měla trvat tak dlouho, dokud nebudete mít dvě normální stolice, neměla by však přesáhnout 7 dní.

Tento léčivý přípravek by měl být používán spolu s dostatečnou náhradou tekutin a solí (elektrolytů), aby se nahradila ztráta tekutin způsobená průjmem. Nejlepší náhrady tekutin a solí se dosáhne takzvaným perorálním rehydratačním roztokem (pokud si nejste jistý(á), zeptejte se, prosím, svého lékaře nebo lékárníka).

Složení

Léčivou látkou je racecadotrilum. Jedna tobolka obsahuje racecadotrilum 100 mg. Dalšími složkami jsou monohydrát laktosy, předbobtnalý kukuřičný škrob, magnesium-stearát a koloidní bezvodý oxid křemičitý. Tobolka obsahuje želatinu, žlutý oxid železitý (E 172) a oxid titaničitý (E 171).

Kontraindikace

Přípravek není určen pro děti.

Přípravek neužívejte v případě alergie či přecitlivělosti na racecadotril nebo na kteroukoli další složku přípravku Hidrasec.

Nedoporučuje se užívat v těhotenství či při kojení.

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Příbalový leták HIDRASEC 100MG tvrdé tobolky 10

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Doplňkové parametry

Kategorie: Léky na průjem
Hmotnost: 0.25 kg
Typ přípravku: Léčivý přípravek
SUKL kód: 0192699
ATC skupina: A07XA04
Farmakoterapeutická skupina: Jiná antidiaroika - Racekadotril
EAN: 5099151900913

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz