GINGIO 40MG potahované tablety 90

Kód: 0122191
284 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.07.2024
Možnosti doručení
Přípravek Gingio tablety je určen k léčbě příznaků při některých poruchách prokrvení mozku a končetin. Čtěte pozorně příbalový leták.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GINGIO 40MG potahované tablety 90

Přípravek se užívá k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí souvisejících s věkem při mírné demenci, jako jsou poruchy paměti a snížená schopnost soustředění.

Balení obsahuje 90 tablet.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a starší pacienti užívají dvě potahované tablety třikrát denně. Dávka má být rozdělena rovnoměrně, např. ráno, v poledne a večer. Neužívejte více než 6 tablet denně, což odpovídá 240 mg čištěného a kvantifikovaného suchého jinanového extraktu.  Potahované tablety se polykají nerozkousané spolu s přiměřeným množstvím tekutiny (nejlépe sklenicí vody). Užívají se po jídle. Pro snazší polykání je možné tabletu rozpůlit.

Složení

Léčivou látkou je Ginkgo extractum siccum raffinatum et quantificatum (čištěný a kvantifikovaný suchý jinanový extrakt).Pomocnými látkami jsou mikrokrystalická celulosa, monohydrát laktosy, tekutá glukosa usušená rozprášením, makrogol 4000, magnesium-stearát, kukuřičný škrob, hypromelosa, sodná sůl karboxymethylškrobu (typ A), koloidní bezvodý oxid křemičitý, oxid titaničitý (E 171), žlutý oxid železitý (E 172).

Kontraindikace

Neužívejte přípravek Gingio tablety jestliže jste alergický(á) na čištěný a kvantifikovaný suchý jinanový extrakt  nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku; jestliže jste těhotná. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Příbalový leták GINGIO 40MG potahované tablety 90

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Doplňkové parametry

Kategorie: Léky na závratě a točení hlavy
Hmotnost: 0.25 kg
Typ přípravku: Léčivý přípravek
SUKL kód: 0122191
ATC skupina: N06DX02
Farmakoterapeutická skupina: Ostatní léčiva proti demenci - Jinanový list (Ginkgo biloba)
EAN: 4030855456772

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz