DOLGIT 50MG/G gel 50G

Kód: 0057542
125 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
14.06.2024
Možnosti doručení
Dolgit gel je určen pro zevní lokální léčbu akutních či chronických bolestivých a zánětlivých stavů pohybového ústrojí a při povrchových zánětech žil. Dále u poranění pohybového ústrojí při sportu nebo při nehodách. Čtěte pozorně příbalový leták.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOLGIT 50MG/G gel 50G

DOLGIT Gel je určen k místní léčbě poranění pohybového ústrojí při sportu nebo při nehodách, jako je zhmoždění, výron, vymknutí, vykloubení a namožení svalu.

Na doporučení lékaře se přípravek používá k léčbě akutních či chronických zánětlivých a bolestivých chorobných stavů pohybového ústrojí (zánětlivých revmatických onemocnění kloubů a páteře, otoků nebo zánětů měkkých tkání, přiléhajících ke kloubům, např. tíhových váčků (burs), šlach, šlachových pochev, vazů a kloubních pouzder, dále při ztuhlosti ramene, bolestech svalů, ústřelu (lumbagu)) a při zánětech žil.

Přípravek je určen pro dospělé a děti od 14 let.

Balení obsahuje 50 g.

Dávkování a způsob užití

Pokud lékař nedoporučí jinak, nanese se 3-4 krát denně v časových odstupech 3-4 hodiny na postižené místo 4-10 cm dlouhý proužek gelu a pečlivě se vetře.

Složení

Gel ve 100 g obsahuje 5 g ibuprofenu a pomocné látky isopropylalkohol, střední nasycené triacylglyceroly, isopropylidenglycerol, poloxamer, čištěná voda, levandulová silice, silice květů citroníku hořkého.

Kontraindikace

Není určeno pro děti do 14 let.

Během těhotenství a kojení lze přípravek použít pouze na doporučení lékaře. Při kojení se přípravek nesmí dlouhodobě nanášet na velké plochy, v poslední třetině těhotenství se přípravek nepoužívá.

DOLGIT Gel se nesmí používat při známé přecitlivělosti na ibuprofen, pomocné látky a jiné protizánětlivé léky (nesteroidní antiflogistika), která se v minulosti projevila záchvaty astmatu, kopřivkou nebo rýmou.

Nesmí být použit na porušený kožní povrch (otevřené rány nebo kožní onemocnění), ani na sliznice a do očí.

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Příbalový leták DOLGIT 50MG/G gel 50G

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Doplňkové parametry

Kategorie: Léky na bolesti kloubů
Hmotnost: 5 kg
Typ přípravku: Léčivý přípravek
SUKL kód: 0057542
ATC skupina: M02AA13
Farmakoterapeutická skupina: Nesteroidní protizánětlivá léčiva k lokální aplikaci - Ibuprofen
EAN: 4028352000192

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz