CANESPOR 1X DENNĚ 0,01G/G krém 15G

Kód: 0137114
242 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.07.2024
Možnosti doručení
Léčivá látka přípravku Canespor 1x denně krém je lokální antimykotikum se širokým spektrem účinku k místní léčbě kožních infekcí vyvolaných kvasinkami, plísněmi a jinými houbami. Čtěte pozorně příbalový leták.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CANESPOR 1X DENNĚ 0,01G/G krém 15G

Canespor 1x denně krém se používá při plísňových onemocněních (mykózách) vyvolaných dermatofyty, kvasinkami a jinými houbami. Typickými příznaky těchto mykóz jsou kožní ložiska s červeným (zánětlivým) lemem, který může být posetý drobnými puchýřky. Ložiska mohou být drobná, oválná, nebo větší, nepravidelného mapovitého tvaru. Může dojít k olupování na obvodu ložisek nebo k šupinatění v centru ložiska.

Dávkování a způsob užití

Canespor 1x denně krém se na postižená místa nanáší v tenké vrstvě 1 x denně, nejlépe večer před spaním. Před nanesením krému je vhodné postižená místa omýt a důkladně osušit. Proužek krému dlouhý asi 1 cm většinou postačuje k ošetření plochy asi velikosti dlaně. Aby se zabránilo opakování nákazy, je naprosto nezbytné pokračovat v léčbě ještě 1-2 týdny po vymizení příznaků onemocnění nebo po vymizení obtíží, ale délka léčby by se v zásadě měla řídit povahou onemocnění.

Složení

Léčivou látkou je bifonazolum 1 g v 100 g krému. Pomocnými látkami jsou benzylalkohol, cetyl-palmitát, cetylstearylalkohol , oktyldodekanol, polysorbát 60, sorbitan-stearát, čištěná voda.

Kontraindikace

Používání přípravku se v prvním trimestru (prvních třech měsících) těhotenství z preventivních důvodů nedoporučuje. Kojící ženy by měly používat přípravek pouze po lékařském zvážení rizik a přínosů léčby. Dětem do 3 let může být přípravek podáván pouze po poradě s lékařem a pod lékařským dohledem.

Příbalový leták CANESPOR 1X DENNĚ 0,01G/G krém 15G

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Doplňkové parametry

Kategorie: Léky na kožní plísně a vředy
Hmotnost: 0.25 kg
Typ přípravku: Léčivý přípravek
SUKL kód: 0137114
ATC skupina: D01AC10
Farmakoterapeutická skupina: Imidazolové a triazolové deriváty - Bifonazol
EAN: 8590322000601

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz