BROMHEXIN EGIS 2MG/ML perorální roztok 60ML

Kód: 0059392
135 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.07.2024
Možnosti doručení
Přípravek se používá k usnadnění vykašlávání hlenů při akutním onemocnění horních dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého vazkého hlenu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BROMHEXIN EGIS 2MG/ML perorální roztok 60ML

Bromhexin-EGIS je lék usnadňující vykašlávání, doporučovaný k léčbě akutních a chronických chorob dýchacích cest souvisejících s tvorbou hustého hlenu. Přípravek usnadňuje odstraňování sekretu v průduškách a průdušnici. Rozpouštění slizového sekretu je rovněž usnadněno při zánětech nosu a hltanového pouzdra. Přípravek není vhodný k úlevě od suchého kašle.

Obsah balení je 60 ml

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka přípravku pro dospělé jsou 4 ml roztoku 3x denně.

Použití u dětí a dospívajících Do 2 let věku: 1 ml perorálního roztoku 3x denně 2 až 6 let: 1 až 2 ml perorálního roztoku 3x denně 6 až 14 let: 4 ml perorálního roztoku 3x denně

Tento léčivý přípravek se doporučuje užít po jídle s velkým množstvím tekutin. Bohatý příjem tekutin během léčby podporuje vykašlávání.

Složení

Výrobek obsahuje léčivou látku bromhexini hydrochloridum. Pomocnými látkami jsou dihydrát natrium-citrátu, methylparaben, monohydrát kyseliny citrónové, glycerol a čištěná voda.

Léčivou látkou je bromhexini hydrochloridum 120 mg v 60 ml roztoku (2 mg v 1 ml roztoku). Pomocnými látkami jsou dihydrát natrium-citrátu, methylparaben (1 mg/ml), monohydrát kyseliny citrónové, glycerol, čištěná voda.

Kontraindikace

Pečlivě čtěte příbalovou informaci!

Neužívejte Bromhexin-EGIS, jestliže jste alergický(á) na bromhexin, ambroxol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Bromhexin EGIS se v těhotenství a v době kojení nesmí užívat.

Kompletní informace jsou uvedeny v příbalovém letáku.

Příbalový leták BROMHEXIN EGIS 2MG/ML perorální roztok 60ML

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Doplňkové parametry

Kategorie: Léky na vlhký kašel a vykašlávání
Hmotnost: 0.25 kg
Typ přípravku: Léčivý přípravek
SUKL kód: 0059392
ATC skupina: R05CB02
Farmakoterapeutická skupina: Mukolytika - Bromhexin
EAN: 5995327112268

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz