B-komplex forte Generica tbl.100

Kód: 85801776
184 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
14.06.2024
Možnosti doručení
Doplněk stravy s obsahem komplexu vitaminů B. Přípravek je možné díky pečlivému výběru vitaminů skupiny B užívat na denní doplnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

B-komplex forte Generica tbl.100

B-komplex forte Generica  je doplněk stravy obsahující vitamíny skupiny B. Obsahuje všech 8 esenciálních vitamínů včetně kyseliny listové a vitamínu B12.

Vitamín B1 přispívá ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, napomáhá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a napomáhá ke správné funkci srdce.

Vitamín B2 přispívá k zachování normální funkce sliznic, k udržení normální funkce zraku a normální funkce pokožky, napomáhá ke správné látkové výměně železa a tím k udržení normálních červených krvinek, přispívá ke správnému fungování nervového systému, přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy.

Vitamín B6 přispívá ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, napomáhá k normální látkové výměně bílkovin a glykogenu, napomáhá ke správné tvorbě červených krvinek, napomáhá ke správnému fungování imunitního systému, přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy.

Vitamín B12 přispívá ke správné tvorbě červených krvinek, ke správnému fungování imunitního systému, ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a tím ke snížení vyčerpání a únavy, napomáhá i ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky.

Biotin přispívá k udržení normálních vlasů, normální funkce pokožky a k zachování normálních sliznic, napomáhá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie, ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky.

Niacin přispívá k zachování normálních sliznic a k udržení normální funkce pokožky, napomáhá ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy.

Kyselina listová - aby tělo dokázalo kyselinu listovou využít, musí ji metabolizovat na aktivní formu, tzv. folát. Folát přispívá ke správné syntéze aminokyselin - sehrává úlohu v procesu dělení buněk a přispívá k růstu zárodečných tkaniv v době těhotenství, napomáhá i ke správné tvorbě krve, k správnému fungování imunitního systému, ke snížení vyčerpání a únavy a správné funkci psychiky.

Kyselina pantotenová přispívá ke zdravé duševní výkonnosti, ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy, napomáhá i ke správné syntéze a látkové výměně steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů.

Balení obsahuje 100 tablet.

 

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka je 1 tableta denně, zapijte ji dostatečným množstvím vody.

Složení

Jedna tableta obsahuje: Thiamín (vitamin B1) 10 mg (909,09%*), riboflavin (vitamin B2) 10 mg (714,28%*), pyridoxin (vitamín B6) 10 mg (714,28%*), kyselinu pantothenovou(vitamín B5) 40 mg (666,67%*), niacin (vitamín B3) 50 mg (312,50%*), kyselinu listovou (vitamín B9) 1 mg (500%*), Kyanokabalamín (vitamin B12) 10 mcg (400 %*) a Biotin 0,5 mg (vitamín B7) (1000%*).

*RHP- referenční hodnota příjmu

Složení: Plnidlo hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, kroskarmelóza, polydextróza, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, thiamin mononitrát, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, kyanokobalamin, stearan hořečnatý, mastek, hydroxypropylmethylcelulóza, oxid titaničitý, žlutý a červený oxid železa, kyselina listová.

Upozornění

Nevhodné pro děti do 12 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny na vlasy, kůži a nehty
Hmotnost: 5 kg
Typ přípravku: ostatní sortiment
SUKL kód:
ATC skupina:
Farmakoterapeutická skupina:
EAN: 85801776

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz