FLALGO 140MG léčivé náplasti 7(7X1)

Kód: 0225907
436 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
14.06.2024
Možnosti doručení
Flalgo patří do skupiny léků, které se nazývají nesteroidní antirevmatika (NSA). NSA snižují bolest a zánět. Přípravek je určen pro dospělé a dospívající starší 16 let. Čtěte pozorně příbalový leták.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FLALGO 140MG léčivé náplasti 7(7X1)

Flalgo patří do skupiny léků, které se nazývají nesteroidní antirevmatika (NSA). NSA snižují bolest a zánět. Flalgo se používá k místní krátkodobé léčbě příznaků méně závažných bolestivých stavů postihujících klouby, svaly, šlachy a vazy.

Přípravek je určen pro dospělé a dospívající starší 16 let.

Používání Flalgo se nedoporučuje u dětí a dospívajících mladších 16 let, protože nejsou k dispozici dostatečné údaje o účinnosti a bezpečnosti tohoto léčiva.

Balení obsahuje 7 uzavřených sáčků s 1 náplastí.

Dávkování a způsob užití

Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Dospělí a dospívající starší 16 let

Používejte jednu náplast denně po dobu maximálně 7 dní. Nedojde-li v průběhu doporučené doby používání ke zlepšení nebo se příznaky zhorší, je třeba poradit se s lékařem.

1. Podél tečkované čáry odřízněte horní část uzavřeného sáčku s léčivou náplastí a vyjměte léčivou náplast.

2. Sejměte plastovou fólii chránící lepicí stranu léčivé náplasti.

3. Přiložte léčivou náplast na pokožku.

V případě potřeby lze náplast přidržet na místě řídce tkaným gázovým obvazem; nepoužívejte neprodyšné obvazy nebo pomocí elastického síťového obvazu, který je součástí obsahu krabičky. Léčivou náplast je třeba použít pouze na neporušenou zdravou pokožku, a ne na rány nebo otevřená poranění. Náplast se nemá používat při koupání nebo sprchování. Náplast je třeba používat co nejkratší dobu podle návodu k použití.

Složení

Přípravek Flalgo obsahuje léčivou látku diclofenacum epolaminum. Jedna léčivá náplast obsahuje 180 mg diclofenacum epolaminum odpovídající diclofenacum natricum 140 mg (1% m/m).

Dalšími složkami jsou želatina, povidon (K90), sodná sůl heparinu, nekrystalizující sorbitol 70%, kaolin, oxid titaničitý (E171), propylenglykol, methylparaben (E218), propylparaben (E216), dihydrát dinatrium-edetátu (E385), kyselina vinná, dihydroxyaluminium-glycinát, sodná sůl karmelosy, natrium-polyakrylát, butandiol, polysorbát 80, parfém (propylenglykol, benzyl-salicylát, fenethylalkohol, amy cinnamal, hydroxycitronellal, fenethyl-fenylacetát, cinnamyl-acetát, benzylacetát, terpineol, cinnamylalkohol, cyklamen-aldehyd), čištěná voda a podklad z netkaného polyesteru.

Kontraindikace

Pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Produkt není vhodný pro děti a dospívající do 16 let.

Příbalový leták FLALGO 140MG léčivé náplasti 7(7X1)

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Doplňkové parametry

Kategorie: Léky na bolesti kloubů
Hmotnost: 5 kg
Typ přípravku: Léčivý přípravek
SUKL kód: 0225907
ATC skupina: M02AA15
Farmakoterapeutická skupina: Nesteroidní protizánětlivá léčiva k lokální aplikaci - Diklofenak
EAN: 7612291012094

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz